Strona główna › Prelegenci

Prelegenci

Do grona prelegentów zapraszamy branżowych ekspertów wpływających na kształt rynku franczyzy:

• prezesów i członków zarządu sieci handlowych

• franczyzobiorców

• niezależnych detalistów

• producentów spożywczych

• dostawców produktów i usług dla sektorów retail i FMCG.

Pełna listę prelegentów opublikujemy 22 kwietnia 2024 r. 

Są już z nami:

Prelegenci konferencji

Krzysztof Hornicki, wiceprezes zarządu, Krajowy System Kaucyjny, ZWROTKA 

 

Przedstawiciel pierwszego polskiego podmiotu reprezentującego, który tworzy ogólnokrajowy system kaucyjny dla opakowań na napoje. Na co dzień zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania w przedsiębiorstwie obszarem szeroko pojętej ochrony środowiska.

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku ochrona środowiska, uczestnik programu doktorskiego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od ponad 15 lat prowadzi audyty, szkolenia i doradztwo środowiskowe, umożliwiające krajowym przedsiębiorcom spełnianie wymagań wynikających z przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska.

Bogdan Łukasik, prezes zarządu i współwłaściciel, Modern-Expo Group

 

Konsul honorowy Republiki Czeskiej w Lublinie; ekspert Komitetu Inżynierii Produkcji w Polskiej Akademii Nauk; członek zarządu w International Association of Polish Entrepreneurs in Ukraine; fundator Together with Ukraine Association - Program Razem z Ukrainą.

 

Modern-Expo to międzynarodowy holding, będący liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, zatrudniający ponad 2,5 tysiąca pracowników, dystrybujący swoje produkty do ponad 65 krajów na całym świecie i dostarczający wyposażenie do największych sieci handlowych. Ostatnio Modern-Expo skoncentrowało swoją działalność nie tylko na rozwoju produktów z wykorzystaniem najnowszej technologii, w tym sztucznej inteligencji, rozszerzając swój asortyment o produkty SMART, lecz także umacniając swoją pozycję w segmencie last mile, dostarczając innowacyjne automaty paczkowe do wiodących operatorów w Europie.

Magdalena Parfianowicz, trenerka franczyzy, Biznes Maps

 

Specjalizuje się w konsultacjach dla sieci franczyzowych. Ma duże zrozumienie dobrze ułożonej organizacji, zwiększania efektywności jednostek franczyzowych i budowania odpowiedniej komunikacji oferty franczyzowej. Pomaga zrozumieć, jak działa model franczyzy. Łączy inwestorów z markami franczyzowymi.

Przemysław Stęślik, dyrektor oddziału, RVM Systems

 

Zawodowym doświadczeniem Przemysława Stęślika jest ponad 15 lat pracy w branży wyposażenia sklepowego. Pracował z wieloma sieciami handlowymi, nabywając wiedzę techniczną i kompetencje projektowe. Był również menedżerem działu serwisu w renomowanej firmie z tej branży, gdzie zarządzał zespołem serwisantów, koordynował zlecenia i utrzymywał relacje z klientami i dostawcami. Obecnie pełni rolę dyrektora oddziału międzynarodowej firmy produkującej, sprzedającej i serwisującej automaty zwrotne. Jego odpowiedzialnością jest rozwój rynku i obsługa klientów na terenie całego kraju.

Paweł Tracz, przewodniczący, Zespół ds. franczyzy przy Rzeczniku MŚP

 

Jest przedsiębiorcą z Kielc oraz prezesem Polskiego Stowarzyszenia Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców. Pełnił funkcję przewodniczącego Zespołu ds. Franczyzy przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Od 15 lat prowadzi sklep w sieci Żabka, natomiast wcześniej pracował jako menedżer branży FMCG. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, pasjonat wspinaczki. Absolwent Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności.

Marta Joanna Ziółkowska, Szkoła Główna Handlowa

 

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Adiunkt w Katedrze Zrównoważonego Biznesu w Instytucie Zarządzania w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
 

Ekspertka z 20-letnim doświadczeniem w obszarze funkcjonowania i rozwoju franczyzy w Polsce i świecie. Łączy działalność naukowo-dydaktyczną z praktyką gospodarczą współpracując z przedsiębiorstwami i instytucjami publicznymi. Zasiada w Sektorowej Radzie ds. kompetencji w handlu przy PARP, Komitecie ds. handlu przy KIG, Radzie Naukowej Akademii Umiejętności Eurocash oraz w Zespole ds. Franczyzy przy Rzeczniku MŚP, jest ekspertką przy Kodeksie Dobrych praktyk dla rynku franczyzy. Posiada doświadczenie zawodowe w obszarach doradztwa biznesowego i szkoleń z zakresu franczyzy i handlu detalicznego w Polsce.
 

Inicjatorka i zarządzająca programami kształcenia w SGH, m.in. Studiów Podyplomowych Zarządzanie Franczyzą. W ramach wolontariatu działa w organizacjach pozarządowych na rzecz wsparcia kobiet.

VFP Communications Ltd. Sp. z o.o. ul. Idzikowskiego 16, 00-710 Warszawa tel.: 22 514 65 00.

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

nr KRS 0000038991;  NIP: 587-020-04-12 

Wysokość kapitału zakładowego 180 000

Realizacja: Smart Pixel dla VFP Communications Ltd Sp. z o.o.

Copyright @ 2024 Konferencja Franczyza 25

Na konferencji Franczyza 3.0 - w jednym miejscu przez cały dzień - będziemy rozmawiać wyłącznie  o franczyzie z sektora FMCG.

Dołącz do naszego forum wymiany doświadczeń.