Strona główna › Kontakt

Idea konferencji

W 2023 r. mieliśmy 1350 sieci franczyzowych, 87 000 franczyzobiorców i około 100 000 umów między partnerami franczyzowymi. Jak się w tym gąszczu połapać? Śpieszymy z pomocą. Na konferencji Franczyza 3.0 - w jednym miejscu przez cały dzień - będziemy rozmawiać tylko i wyłącznie o franczyzie z sektora FMCG.

 

Wraz z centralami sieci – franczyzodawcami, ale też franczyzobiorcami, ekspertami i dostawcami rozwiązań dla sklepów – będziemy się jej przyglądać pod każdym możliwym kątem. Jakie będą następne lata i jakie stoją teraz przed franczyzą największe wyzwania? To jedne z pytań, które zadamy. Program wypełnimy aktualnymi tematami, wartościową wiedzą i inspirującymi wystąpieniami.

Konferencja Franczyza 3.0

FRANCZYZA 3.0

Franczyza kołem się toczy – jest bowiem kołem zamachowym rozwoju polskiej gospodarki. Ostatnie kilka lat to czas jej prężnego rozwoju, m.in. pandemia stanowiła istotne przyspieszenie dla tego sektora. Dzięki temu dziś każdy przedsiębiorca zainteresowany wejściem we franczyzę może wybierać spośród wielu modeli, szukając tego najbardziej zgodnego z jego wizją prowadzenia biznesu. Franczyza jest jedną z najszybciej rozwijających się propozycji dla małych firm.

+100 000

podpisanych umów

87 000

franczyzobiorców

1350

sieci franczyzowych

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich uczestników branży detalicznej – przedstawicieli sieci franczyzowych różnych formatów; grup zakupowych; producentów FMCG; dostawców: wyposażenia, usług, technologii i badań rynkowych; organizacje i stowarzyszenia branżowe, a także agencje marketingowe.

 

Ich wiedzę połączymy z naszą. Wieloletnie doświadczenie dziennikarskie zespołu redakcyjnego miesięcznika „Handel” i serwisu HandelExtra.pl gwarantuje najwyższą jakość programu konferencji Franczyza 3.0.

 

Zapraszamy również do przestrzeni networkingowej, która pozwoli na nawiązywanie nowych kontaktów i relacji.

Networking

 

Spotkaj się z potencjalnymi partnerami biznesowymi

Inspiracje 

 

Skorzystaj z przestrzeni do wymiany pomysłów, idei i poglądów.

Praktyka

 

Poznaj know-how liderów rynku, praktyków, którzy mają znaczący wpływ na branże

Trendy 

 

Dyskutuj o kierunkach ewolucji branży i tendencjach rozwoju

Konferencja franczyza to:

FRANCZYZA INFO

VFP Communications Ltd. Sp. z o.o. ul. Idzikowskiego 16, 00-710 Warszawa tel.: 22 514 65 00.

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

nr KRS 0000038991;  NIP: 587-020-04-12 

Wysokość kapitału zakładowego 180 000

Realizacja: Smart Pixel dla VFP Communications Ltd Sp. z o.o.

Copyright @ 2024 Konferencja Franczyza 25

Na konferencji Franczyza 3.0 - w jednym miejscu przez cały dzień - będziemy rozmawiać wyłącznie  o franczyzie z sektora FMCG.

Dołącz do naszego forum wymiany doświadczeń.